Ana Sayfa Genel 26 Temmuz 2020

Yeğen dehşeti! İstediği aracı vermeyince amcasını başından vurdu

Zonguldak’ta akşam saatlerinde, Ereğli’ye bağlı Karakavuz köyünde meydana gelen olayda, 3 hafta önce cezaevinden çıkan ve köye…

Zonguldak’ta akşam saatlerinde, Ereğli’ye bağlı Karakavuz köyünde meydana gelen olayda, 3 hafta önce cezaevinden çıkan ve köye yerleşen Ali Atan, iddiaya göre alkol aldı. Bir süre sonra av tüfeğiyle amcası Dursun Atan’ın evine giden Ali Atan, patpat olarak tabir edilen tarım aracını ödünç istedi. Evinin penceresinden yeğeni ile görüşen Dursun Atan, Ali Atan’a alkollü olduğu için aracı vermedi. Bunun üzerine Ali Atan, av tüfeğiyle amcası Dursun Atan’a ateş açtı. Dursun Atan tüfekten çıkan saçmaların başına isabet etmesiyle kanlar içinde yığıldı.

Yeğen dehşeti! İstediği aracı vermeyen amcasını başından vurdu

EKİPLER, ZANLININ YAKALANMASI İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATTI

Ali Atan, ormanlık alana kaçtı. Dursun Atan’ın yakınlarının ihbarı üzerine olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaptıkları kontrolde Dursun Atan’ın hayatını kaybettiğini tespit etti. Ekipler, ormanlık alana kaçan Ali Atan’ı yakalamak için çalışma başlattı. Dursun Atan’ın cansız bedeni olay yerinde yapılan incelemenin ardından morga kaldırıldı.

Yeğen dehşeti! İstediği aracı vermeyince amcasını başından vurdu

Kaynak: DHA

Tema Tasarım |