• A Haber Ajans
  • Gündem
  • Serap Arnavut Yılın En Başarılı Genç Girişimci İş Kadını Olarak Başarı Ödülüne Layık Görüldü

Serap Arnavut Yılın En Başarılı Genç Girişimci İş Kadını Olarak Başarı Ödülüne Layık Görüldü

S & y & k & 01 esmerim serap adanalı organizasyon ve reklam ajansı işletmecisi Serap Arnavut; yılın en başarılı genç girişimci iş kadını olarak başarı ödülüne layık görüldü.

S & y & k & 01 esmerim serap adanalı organizasyon ve reklam ajansı işletmecisi Serap Arnavut; yılın en başarılı genç girişimci iş kadını olarak başarı ödülüne layık görüldü.

Türkiye ve Avrupa ülkelerinin tanınmış ünlü ve başarılı iş kadınları arasında kariyerini koruyan, dürüstlüğün den ve; kişiliğin den ödün vermeyen yeteneğiyle bilgisi ve meslek tecrübesiyle halkın gönlün de taht kuran.

Gazetemizin İngiltere temsilcisi olarak hizmetlerini devam ettiren, Avrupa Ülkeleri’nin gururu, İngiltere’nin medarı iftiharı, Türkiye’nin takdir ettiği.

Arnavut’un güven duyduğu, adana organizasyon ve reklam ajanslarının, menajerlik ve danışmanlığının; aranılan ismi haline gelen, yetenekli, azimli, kararlı, dürüst, ilkeli, çalışkan, sevilen sayılan, mütevazı dünyalara güzeli; hanım efendisi.

Genç girişimci başarılı iş kadını; ve örnek annesi, tasarımcı, modelist, Avrupa standartlarını adana ya taşıyan, yılın en başarılı genç yurt içi ve; yurt dışı reklam organizasyon, menajerlik alanında, uzman danışmanlığı yapan.

Başarı ödülüne layık görülen s & y & k & 01 esmerim serap adanalı; şirketin yönetim kurulu başkanı serap Arnavut yılın en genç ve başarılı iş kadını olarak başarı ödülüne layık görüldü.

Bizde güney havadis gazetesi yetkilileri olarak, gazetemizin 25.kuruluş yılı, ulusal basın gecesinde ünlü ve başarılı genç girişimci iş kadını; serap Arnavut’a; kamu kurum ve kuruluşlar, yerel ve ulusal yöneticiler, sivil toplum; kuruluşlar, İngiltere Türk halkı adına, organizasyon hizmeti veren müşterileri memnuniyeti adına; onur plaketi başarı ödülünü takdim ettik.

Serap Arnavut’u başarısından dolayı kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.

İşte böylesine azmin zaferini yakalayan, başarıdan, başarıya koşan, yılların; eskitemediği ünlü ve başarılı kariyerli bilgi birikimli tecrübeli, mesleğin de üstün performanslı; ve basın ödülüne layık görülen serap Arnavut’un başarılı çalışmasını ve öz geçmişini siz değerli okuyucularımızla paylaşmak istedik.

Ben serap Arnavut (01.06.1972)yılında adana da doğdum, 18 yıldır İngiltere’de yaşıyorum.

15 sene sonra bıraktığım işime geri dönerek 3 yıldır başarılı bir biçimde; ilerletmeye çalışıyorum, şimdi reklam ve organizasyon işini hem Türkiye’de, emde İngiltere’de yürütüyorum.

İnşallah bu günden sonra daha güzel işlere imza atacağımdan eminim. Bu işimde benim en büyük desteğim canım ablam sema Evşen’dir.

Çocukluğumdan beri beni hiç bir zaman yalnız bırakmayan, iyi ve kötü günlerimde her türlü maddi manevi desteğini ben den; esirgemeyen, bana hem ablalık hem annelik, emde arkadaşlık eden, canım ablacım gazete aracılığı ile; bir kez daha, sana çok teşekkür ediyorum.

Sana ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi ki hayatımda varsın. İnanıyorum ki eski mesleğime tekrar başladığım için, umut ediyorum ki, bu işte her zaman yanımda olursun.

Ayrıca Adana’nın gururu, medarı iftiharı, gönüllerin sultanı, merhametli, vicdanlı, hayırsever, yapıcı destekleyici, güler yüzlü, sevilen; sayılan, herkes tarafından takdir gören, ailesine bağlı.

Yetenekli, gayretli, azimli, yenilikçi, çalışkan, vatan millet bayrak sevdalısı, dürüstlüğün den; ve kişiliğin den ödün vermeyen, zeki, ileri görüşlü, mütevazı, dünyalar güzeli hanım efendisi, yılın; en başarılı genç örnek ablası ve annesi sema evsene de başarı ödülünü takdim ettik. Başarılarının devamını diliyoruz.

Gazetenin bu muhteşem olan gecesine beni davet eden güney havadis gazetesinin sahibi muzaffer ay doğana teşekkürlerimi sunarım; yurt içi ve yurtdışı reklam organizasyon menajerlik danışmanlıkta, bana gösterilen bu ilgi ve alakalar için de çok teşekkür ediyorum dedi.

Biz de güney havadis gazetesi, ulusal basın ajansı, günha haber ajansı, güney medya gurubu yöneticileri olarak; yolun açık olsun geçmişte olduğu gibi tekrar tecrübeli olduğun bu; organizasyon ve reklam ajanslığın da çalışmalarında Muaffak olursun serap hanım yolun açık olsun.

0 0 0 0 0 1
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Depremzedelere Geçmiş Olsun Ziyareti

Yazarlar
Video
Galeri

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

A Haber Ajans'e üye olun

Zaten ye misiniz ? Buraya tklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

A Haber Ajans'e giri yapn

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 470