Ana Sayfa Ekonomi, Gündem 12 Temmuz 2020

Mazlum Motor Teknoloji Çağını Yakaladı

Günümüzde hızla gelişen teknoloji her alanda yenilemeyi çağdaşlaşmayı gerektirmektedir. Bu düşünceden yola çıkan MAZLUM MOTOR, motor yenileme…

Günümüzde hızla gelişen teknoloji her alanda yenilemeyi çağdaşlaşmayı gerektirmektedir. Bu düşünceden yola çıkan MAZLUM MOTOR, motor yenileme alanında olan bu boşluğu doldurmak için yıllardır Adana’da hizmet vermektedir


Günümüze geldiğimizde MAZLUM MOTOR Yenileme


Değerli müşterilerimize kaliteli, güvenli ve hızlı hizmet verebilmek için kendini her gün yenilemeye çalışan firmamız bu hedefine emin adımlarla ilerlemektedir. Ön plana çıkan kalitemiz bizi her yıl daha da büyüterek bu sektörde en iyi seviyelere gelmemizi sağlamıştır. Geniş makine parkımızla iş makineleri ve büyük motor gruplarına da hizmet vermekteyiz. Kendine kaliteyi rakip gören MAZLUM MOTOR teknolojinin imkanları dahilinde sizlere her zaman daha iyi hizmet verebilmenin arayışını da sürdürmektedir. Bütün bu bilgiler ışığında MAZLUM MOTOR un kalite kervanına sizlerde katılın. Teknoloji çağını hep birlikte yakalayalım. 

MAZLUM MOTOR fabrika standartlarında yapılan revizyon işlemi ardından, revizesi yapılan servislerde düzenli periyodik bakımı yapılması suretiyle müşterilerine 1 yıl / 100.000 km garanti vermektedir. 

Kurulduğu yıldan itibaren binek, ticari ve iş makineleri motorlarının yenileştirme işlemini yapan merkezimiz bilgi, teknoloji kapasitesini sürekli geliştirerek TS 11954 ve TSE ISO 9001 kalite yönetim sistemi belgesini almıştır. 


Misyonumuz; MAZLUM MOTOR Yenileme olarak yapmış olduğumuz iş konusunda kaliteli hizmeti ve güvenilirlik olgusunu ön plana çıkarmak, bunu müşteriye hissettirmek, inançla ve azimle uygulamaktır. 

MAZLUM MOTOR müşteri memnuniyeti ilkesini, hizmetinin odak noktası haline getirerek, işleyişini sürekli gözden geçirmekte uzun yıllardır bu yana kalitesinden ödün vermeden yoluna devam etmektedir. 

Müşteri potansiyelini her geçen gün arttırmayı ve servis hizmetini her zaman en iyi kalitede sunmayı amaçlamak için pazarlama uzmanımız dilek ve şikayetlerinizi dikkate almaktadır.

Tema Tasarım |