Çakıcı ; Merak Etmeyin

Son zamanlarda meclis gündeminden düşmeyen Alaattin Çakıcı danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan aracılığı ile kendi twetter hesabından çok çarpıcı açıklamalar yaptı.

Mecliste günler ismim gündeme getirilmektedir, benim üzerimden Cumhur İttifakı’nı yıpratmak isteyen CHP Genel Başkanı ve Hdp’liler ismimi sürekli gündeme getirmek kaydıyla ahlaki kurallar dışında söz sarf etmektedirler. CHP sözcüsü Faik Öztrak şahsıma ‘’mafya bozuntusu’’ diye hitap etmektedir. Şimdi ben de PKK ile işbirliği yapan HDP’nin ortağı olan, CHP grup başkanvekili ne soruyorum be batıya hizmet eden sen vatansever misin yoksa bölücüler ile işbirliği yapan gafil muhbir bozuntusu musun, ağzının ayarı olmayan sürekli tehdit eden hakaret eden sayın genel başkanı Kılıçdaroğlu ile ilgili söylediğim sözlerle, Cumhuriyet savcılığı mutlaka soruşturma yürütmektedir Covid dolayısıyla ikametim olan Bodrum’dan İstanbul’a gidip gelmek deyim ve er iki yerde de ikametim bulunmaktadır.

Erkeklik şikayet etmek ve devletin zırhını giyip konuşmak değildir

Daha evvel de söyledim Sayın Öztrak sen ve genel başkanın yiğit adam olsanız arkanıza PKK’yı ve DHKP-C almışsınız, onlara beni öldürecek kadar yürek yok mu sizde. Erkeklik şikâyet etmek ve devletin zırhını giyip konuşmak değildir,

Merak etmeyin Türkiye Cumhuriyeti savcılığı çağırdı an mutlaka gidip ifade mi vereceğim Ben sizin gibi devletimi Avrupa insan hakları Mahkemesi’ne şikayet etmedim ülkesine batılı devletlere şikayet edene Yurtsever değil vatana ihanet eden derler. Devlete ve Cumhur ittifakına yüce meclise saldırarak hakaret eden sizlere Bu millet ulusalcı demiyor batının uşaklığını yapan yerli işbirlikçiler dediğini siz de biliyorsunuz hala ne konuşuyorsunuz.

 kamuoyuna saygılarımla arz ederim Alaattin Çakıcı

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

COVİD 19 DA YENİ YIL

Hızlı Yorum Yap

0 0 0 0 0 0
sf TÜRKİYE'DE KORONAVİRÜS
1.866.345

VAKA

1.631.944

İYİLEŞME

16.646

ÖLÜM

234.401

AKTİF VAKA

sf DÜNYA'DA KORONAVİRÜS
72.650.979

VAKA

47.445.035

İYİLEŞME

1.618.617

ÖLÜM

25.205.944

AKTİF VAKA

Yazarlar
Video
Galeri

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

A Haber Ajans'e üye olun

Zaten ye misiniz ? Buraya tklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

A Haber Ajans'e giri yapn

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 470