Ana Sayfa Genel 14 Temmuz 2020

Bileklerinde kesik izi olan anne, bebeğini dokuzuncu kattan attıktan sonra kendi atladı

27 Yaşındaki Gülay G., 1 yaşındaki oğlunu oturduğu apartmanın 9. katına çıkararak boşluğa bıraktı. Daha sonra kendi…

27 Yaşındaki Gülay G., 1 yaşındaki oğlunu oturduğu apartmanın 9. katına çıkararak boşluğa bıraktı. Daha sonra kendi atlayan anne ve bebeği olay yerinde hayatını kaybetti. Yapılan ilk incelemede annenin bileklerinde kesik izi olduğu görüldü.

Akkuyu Mahallesi’ndeki Onursal Konut Sitesi’nde meydana gelen olayda; sitedeki apartmanın 1’inci katında oturan Gülay G., 1 yaşındaki bebeği Yağız’ı da yanına alıp, 9 katlı binanın çatısına çıktı. Önce bebeğini binadan atan Gülay G., ardından kendisini de boşluğa bıraktı. Anne ile bebeği, kanlar içinde yerde kalırken, olayı görenlerin ihbarı üzerine bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Bileklerinde kesik izi olan anne, bebeğini dokuzuncu kattan attıktan sınra kendi atladı

ANNENİN BİLEĞİNDE KESİK İZLERİ VAR

Sağlık görevlilerince yapılan kontrolde Gülay G. ve Yağız bebeğin yaşamını yitirdiği tespit edildi. Yapılan incelemede, Gülay G.’nin bileğinde kesik izi olduğu görüldü.Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Bileklerinde kesik izi olan anne, bebeğini dokuzuncu kattan attıktan sınra kendi atladı Bileklerinde kesik izi olan anne, bebeğini dokuzuncu kattan attıktan sınra kendi atladıBileklerinde kesik izi olan anne, bebeğini dokuzuncu kattan attıktan sonra kendi atladı

Kaynak: DHA

Tema Tasarım |